Jeton

Global teknolojinin bize sunduğu, en güzel ve soluk getiren bir yenilik olduğunu söyleyebiliriz. Dolandırılmadan tüm dünyanın alışveriş sitelerini gezebiliyor, dilediğimiz kadar alışveriş yapabiliyor ve oyun oynayabiliyoruz. Güvenli ve ön ödemeli bir sanal para olan jeton kart, hayatımıza ışık hızında girdi, son sürat ilerliyor. Euro kurundan hesaplanarak satılmaktadır.  Sağlam bir güvenlik duvarına sahip olduğu için, dolandırılma riskini de tarihe kaldırdı. Bakalım hackerler şimdi ne yapacak. Finansal ve özel bilgileriniz kartta bildirilmediği için, sadece karttaki şifreyi girip para harcıyorsunuz. Artık akıllı bir para cüzdanınız var. Dilerseniz hepsini, dilerseniz bir kısmını harcayabilirsiniz. Tek seferde karttaki tüm parayı bitirme zorunluluğunuz yok. Bu kart ile, banka kartından gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri, rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız bir kolaylık sizin için bu kartta, özel olarak hazırlanmıştır.

19 haneli bir pin kodundan oluşan sistem, sıkı bir koruma altındadır ve finansal bilgileriniz başkasının eline kesinlikle geçmez. Artık, bahis sitelerine girip, “keşke bende oynayabilsem.” Demeye son veriyorsunuz ve hemen bir jeton kart alıp, içiniz rahat bir şekilde oynuyorsunuz. İnternetten, çeşitli sahtekârlık yöntemleri ile yapılan ödemelerden sizi korur.

Kolay ve güvenli kullanım artı hız. Hepsini bir araya toplayan jeton kart, kredi kartı gibi kullanılır fakat ön ödemeli kart olduğu için, limit aşma sıkıntısı olmaz, ekstra vergi ile karşılaşma durumu olmaz. Jet hızında ödeme almanın ve ödeme yapmanın keyfine varacaksınız. Online alışverişte keyif veren bu sanal para sistemi, dünyayı en güvenilir şekilde ayağınıza getiriyor. Kullanmaya başlayınca, süper güvenlik, süper güzellik olduğuna yakından tanık olacaksınız. Kredi kartınız yok diye internet sitelerindeki alışveriş güzelliklerinden kendinizi mahrum etmeyin. Dolandırılma korkusu ile kredi kartı kullanamadığınız için, sitelere öylesine bakıp geçmeyin. Hemen bir sanal para kartı alın, oturduğunuz yerden huzurlu, korkusuz ve keyifli alışveriş yapın, oyun oynayın. Teknoloji size son sistem yenilikler getirerek hayatı daha keyifli yaşamanızı sağlıyor. Online ortamda eğlence çok, kolaylık çok, seçenek çok. Size düşen tüm bunları keyifle kullanmak. Yurt içi ve yurt dışındaki internet sitelerinden, daha ekonomik ve daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Jeton kart satışı yapan sitemiz http://www.jetonkarti.net/ üzerinden güvenilir bir şekilde alımlarınızı yapabilirsiniz.